Ansatte 2019-08-06T11:23:29+00:00

Salgsteam ØST

Karin Fredriksen

regionsansvarlig KAM, Oslo Øst, Follo og Østfold

Mobil: 488 81 982
Epost: karin@sergas.no

Kontakt Karin

Geir Floden

Selger Oslo Nord og Rommerike

Mobil: 930 52 051
Epost: g-floden@sergas.no

Kontakt Geir
Selger Oslo Vest, Bærum og Buskerud

Mobil:
Epost: post@sergas.no

Kontakt

Salgsteam VEST

Torfin Sørheim

regionsansvarlig Rogaland

Mobil: 906 65 584
Epost: Torfinn@vestmat.no

Kontakt Torfinn

Frode Veland

regionsansvarlig Rogaland

Mobil: 913 83 992
Epost: frode@vestmat.no

Kontakt Frode

Joackim Mikkelsen

regionsansvarlig Hordaland

Mobil: 932 56 496
Epost:joackim@vestmat.no

Kontakt Joackim

Salgsteam MIDT

Einar Hangerhagen

regionsansvarlig Trønderlag & Nordland til Bodø.

Mobil: 915 51 038
Epost: firmapost@hollup.no

Kontakt Einar

Nils Arne Skår

regionsansvarlig Møre og Romsdal

Mobil: 913 21 284
Epost: nils.arneskar@hollup.no

Kontakt Nils Arne

Asbjørn Hauan

regionsansvarlig Trønderlag & Nordland til Bodø.

Mobil: 917 22 030
Epost: asbjorn.hauan@hollup.no

Kontakt Asbjørn

SERVICE TEAM.

Service

Hovednr

Hovednr

Mobil: 934 40 684
Epost: service@sergas.no

Kontakt Sergas Service

Geir Floden

Hovednr

Hovednr

Mobil: 934 40 684
Epost: service@sergas.no

Kontakt Sergas Service

Administrasjon

Geir Arne Sjøenden

Daglig leder

Daglig leder

Mobil: 45 600 633
Epost: geir.arne@sergas.no

Kontakt Geir Arne